MHP´Lİ TAŞDOĞAN, “BUNLARDAN HAYIR GELMEZ”
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, “Bütün şer odakları toplanmış adına ‘zillet ittifakı´ diyorlar. Dışarıdan, içeriden bir sürü destekçileri var. Bunlardan memlekete hayır gelmez. Onun için memleketin hayırlı günlere, aydınlık günlere ihtiyacı vardır” dedi.
Tarih: 15.3.2019 04:35:58

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Muş´a geldi. MHP İl Yönetimi ile ilk ziyaretlerini AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezine yapan Taşdoğan, burada partililere yaptığı konuşmasında, ittifakın şahıslar için değil, devletin bekası için yapıldığını söyledi. 15 Temmuz´da devletin içerisine sızan hainlerin silahları vatandaşlara çevirdiğini hatırlatan Taşdoğan, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´la, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli bey, bu ittifakı Feyat Asya´yı Muş´a belediye başkanı yapmak için yapmadı, Fatma Şahin´i Gaziantep´e yapmak için de yapmadı, Binali Yıldırım´ı İstanbul´a belediye başkanı yapmak içinde yapmadı, Hüseyin Sözlü´yü Adana´ya belediye başkanı yapmak için de yapmadı, Hamit Koca´yı Mersin´e büyükşehir belediye başkanı yapalım diye de yapmadı. Bu bir ruh. 15 Temmuz´da devletin içerisine sızanlar, sizin bizim vergilerimizle aldığımız uçakları, helikopterlere atladılar, sizin, bizim vergilerimizle alınan bombaları vatandaşın tepesine yağdırdılar. Bunun altını çizmek lazım o füzeleri atarken sen Kürt´sün, sen Arap´sın, sen Alevisin, sen Sünni´sin demediler. Hepimizin başına yağdırdılar. O kadar şehit verdik. O andan itibaren memleketi yok etmek isteyenler vardı. Havada uçan uçaklar var, devletin içine sızmışlar, öğretmen kılıklılar, polis kılıklılar, hakim kılıklı, savcı kılıklılar, teröristler” dedi.

“Ekonomimizle Oynuyorlar, İnsanımızın Doğasıyla Oynuyorlar, Her Türlü Melaneti Yapıyorlar”

Doğu ve Güneydoğu´da hendeklerin açıldığını ve ülkenin yok olma tehlikesi ile karşı karşıya geldiğini ifade eden Taşdoğan, “Doğu ve güneydoğuda hendekleri gördünüz. Niye kazılmıştı? Barzani çetesi çıktı ‘Kerkük´ü tanımıyorum´ dedi. Ülkemiz yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. 1071´den beri süren bir kavga bu. Haçlı ordusu oluyorlar, toplanıyorlar, saldırıyorlar. Ekonomimizle oynuyorlar, insanımızın doğasıyla oynuyorlar, her türlü melaneti yapıyorlar. O gün bu gündür beka sorunumuz var. Ama bu yakın beka sorunu 15 Temmuz´da gözümüzün içine baka baka geldi. Beka dediğimiz budur. İşte bu ittifakın temelleri burada atıldı. Birlik ve beraberlik zamanı gelmiştir” diye konuştu.

“Bu Yerel Seçimlerde Bu Ruhun Devam Etmesi Gerekiyor”

Kurulan yeni hükümet sisteminin yerel seçimlerde devam etmesi gerektiğini kaydeden Taşdoğan, “Bu yerel seçimlerde bu ruhun devam etmesi gerekiyor. Niye? Kurduğumuz yeni hükümet sisteminin kökleşmesi gerekiyor. Eğer AK Parti veya MHP´nin aldığı oyların toplamı düşerse birileri bunları tartışmaya açacaktır. Yurt içinde veya yurt dışında hain odaklar hazırolda bekliyor. Onlara bu fırsatı vermeyeceğiz. Onun için güçlü bir ittifaka ihtiyaç vardır” dedi.

“Milliyetçi Hareket Partililer Cumhur İttifakı´nın AK Partili adaylarının olduğu yerde AK Partiye oy verecektir” diyen Taşdoğan, “AK Partililerde Cumhur İttifakı´nın MHP´li adaylarının olduğu yerde Milliyetçi Hareket Partisine oy verecektir. Araya fitne almayın, safları sık tutun, memleketin safları sık tutmaya ihtiyacı var. Ne kadar sık saf tutarsak, fitneyi ne kadar aramızdan uzaklaştırırsak memleketimizin önü o kadar açık olur” diye konuştu.

“Oyları Ezanı Islıklayana Mı Vereceksiniz”

AK Parti ve MHP´li vatandaşların oylarını ezan ıslıklayan, hendek kazan, bomba yağdıran, FETÖ´nün işbirlikçilerine vermeyeceğini belirten Taşdoğan, “Oyları ezanı ıslıklanana mı vereceksiniz, hendek kazan, kazandıranlara mı vereceksiniz? Türkiye´ye Cerablus´tan füze atanlara mı vereceksiniz? Tepemize bomba yağdıran FETÖ´cülerin iş birlikçilerine mi vereceksiniz? Bunlara hiçbir AK Parti ve MHP´li vatandaşımız oy vermez. E bunlar hepsi gizli bir şekilde bir havuza toplandılar. Bakın bizim açıkça genel başkanlarımız oturdu ve ‘ilke ve ülke etrafında bir ittifak yapalım´ ülkümüz nedir? Bu ülkeyi ebet müddet yaşatmak, kıyamete kadar yaşatmaktır. İlkemiz nedir? Demokratik kurallar içerisinde neyi gerekiyorsa yaşatmak için yapalım. Bu ilke ve ülkü içerisinde genel başkanlarımız bir araya geldi” dedi.

Şer odaklarının bir araya toplandığını kaydeden Taşdoğan, “Bütün şer odakları toplanmış adına ‘zillet ittifakı´ diyorlar. Dışarıdan içeriden bir sürü destekçileri var. Bunlardan memlekete hayır gelmez. Onun için memleketin hayırlı günlere, aydınlık günlere ihtiyacı vardır” ifadelerini kullandı.

"Sayın Kılıçdaroğlu Her Yerde ‘Bahar Gelecek´ Diyor. Onun Anladığı Baharın Adı; Arap Baharı”

Kılıçdaroğlu´nun ‘bahar gelecek´ ifadesine de değinen Taşdoğan, “Sayın Kılıçdaroğlu her yerde ‘bahar gelecek´ diyor. Onun anladığı baharın adı; Arap baharı. Arap baharı Mısır´a geldi ne oldu? Filistin´de ne oluyor? Arap baharı Tunus´ta ne yaptı? Yemen´de ne yaptı? Suriye´de ne yaptı? Suriye´de bu Arap baharı denen şey komşuyu komşuya düşman kıldı” şeklinde konuştu.

MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan´ın ardından Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve MHP İl Başkanı Şükdü Demir´de birer konuşma yaparak, cumhur ittifakının önemine değindiler. (İHA)
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: TAŞDOĞAN BUNLARDAN HAYIR GELMEZ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
“ZİLLET İTTİFAKINI YERLE BİR EDECEĞİZ”
“ZİLLET İTTİFAKINI YERLE BİR EDECEĞİZ”
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, “Biz zillet ittifakını yerle bir edeceğiz. Mandalcılara devletimizin kurumlarını talan etmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Burada çok ince bir çizgi var. Biz devletimizin imkanlarını mandalcılara asla zillet ittifakına teslim etmeyeceğiz” dedi
ŞAİR TUNCER, MUŞLULARLA BULUŞTU
ŞAİR TUNCER, MUŞLULARLA BULUŞTU
Muş Belediyesi´nin destekleri ile ‘Çanakkale Şehitleri´ni Anma Gecesi´nde ünlü Şair Serdar Tuncer Muşlularla buluştu.
UZAN, İLÇE HALKIYLA HASBIHAL ETTİ
UZAN, İLÇE HALKIYLA HASBIHAL ETTİ
Bulanık İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, ilçedeki ziyareti kapsamında bir araya geldiği vatandaşlarla hasbıhal etti.
SÜLEYMAN SOYLU, MUŞ´TAN UĞURLANDI
SÜLEYMAN SOYLU, MUŞ´TAN UĞURLANDI
Bitlis ili sınırları içerisinde gerçekleştirdiği ziyaret programlarını tamamlayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Muş Alparslan Havalimanı´nda ilimizin protokolü tarafından uğurlandı.
MÜDÜR İLCİ´DEN OKUL ZİYARETLERİ
MÜDÜR İLCİ´DEN OKUL ZİYARETLERİ
İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, sürdürdüğü okul ziyaretleri kapsamında Kardeşler İlkokulu, Konukbekler İlk ve Ortaokulu ile Alparslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ni ziyaret ederek, çeşitli incelemelerde bulundu.
MŞÜ, TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU
MŞÜ, TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ), Üniversitelerarası Türkiye Kros Şampiyonası´nda bireyselde iki madalya ve takım olarak Türkiye üçüncüsü olarak bir kupa kazandı.
BULANIK´TA ‘İMAMLAR TOPLANTISI´
BULANIK´TA ‘İMAMLAR TOPLANTISI´
Bulanık İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan´ın katılımlarıyla, İlçe Müftülüğü tarafından İmamlar Toplantısı düzenlendi.
ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE BİR ARAYA GELİNDİ
ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE BİR ARAYA GELİNDİ
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi´nin 104´üncü yıldönümü münasebetiyle Muş Valiliği himayesinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen yemek programında şehit aileleri ve gaziler ile bir araya gelindi.
YERLİKAYA VE HEYETİ BUGÜN MUŞ´TA
YERLİKAYA VE HEYETİ BUGÜN MUŞ´TA
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, beraberindeki heyet ile birlikte çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere bugün Muş´a geliyor.
KAZ ETİ SOFRALARI SÜSLÜYOR
KAZ ETİ SOFRALARI SÜSLÜYOR
Türkiye´de kaz yetiştiriciliğinde Kars´tan sonra 100 bin kaz varlığıyla ikinci sırada önemli yere sahip olan Muş´ta, kaz yemekleri sofraların vazgeçilmez lezzeti haline geldi.
HAYVAN SAYISINI 350´YE YÜKSELTTİ
HAYVAN SAYISINI 350´YE YÜKSELTTİ
İlimizdeki bir yatırımcı, devlet desteği ile 3,5 milyona kurduğu çiftlikteki 120 hayvan sayısını, sunduğu modernizasyon projesiyle 350´ye yükseltti.
“OYUNLARA BOYUN EĞMEYECEĞİZ”
“OYUNLARA BOYUN EĞMEYECEĞİZ”
Bulanık İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, ilçede şehit aileleri ve gaziler onuruna verilen yemek programında yaptığı konuşmasında, “Hain mihraklara karşı, üzerimize oynan oyunlara boyun eğmeyeceğiz” dedi.
“GERÇEK DIŞI OLDUĞU ORTADADIR”
“GERÇEK DIŞI OLDUĞU ORTADADIR”
Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü, kurum hakkında yapılan asılsız haber, sosyal medya üzerinden yapılan yanlış ve doğru olmayan yönlendirmeler ile il müdürlüğüne isnat edilen açıklamaların gerçek dışı olduğunu duyurdu.
ZAFERİN 104´ÜNCÜ YILDÖNÜMÜ KUTLANDI
ZAFERİN 104´ÜNCÜ YILDÖNÜMÜ KUTLANDI
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi´nin 104´üncü yıldönümü düzenlenen törenle kutlandı.
VALİ GÜNDÜZÖZ, “BU MİLLETİN TARAFIYIZ”
VALİ GÜNDÜZÖZ, “BU MİLLETİN TARAFIYIZ”
Türkiye Cumhuriyet Devleti´nin tüm vatandaşlara eşit muamele ettiğini, insan haklarının teminatı ve bir hukuk devleti olduğunu vurgulayan Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, “Ama taraf olduğumuz hususlarda vardır. Bölücülere karşı, bu milletin tarafıyız” dedi.
KIZ LİSESİNDEN ‘ANMA PROGRAMI´
KIZ LİSESİNDEN ‘ANMA PROGRAMI´
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi´nin 104´üncü yıldönümü dolayısıyla, Şehit Davut Karaçam Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi tarafından anma programı düzenlendi.
DESTEKÇİLERE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
DESTEKÇİLERE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Türkiye Halk Oyunları Federasyonu (THOF) İl Temsilciliği, düzenlenen Halk Oyunları Yarışması´na destek verenlere teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
OKULU BAŞTAN SONA YENİLEDİLER
OKULU BAŞTAN SONA YENİLEDİLER
Damla Sanat Kültür Merkezi Derneği´ne üye tiyatrocular, köy okulunda tadilat çalışması başlatarak, okulu baştan sona yeniledi.
BAKAN VARANK, “MÜSAADE ETMEYECEĞİZ”
BAKAN VARANK, “MÜSAADE ETMEYECEĞİZ”
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Muş´a gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ziyaretinde bir araya geldiği halka hitaben yaptığı konuşmasında, “Terörün şehirlere indirilmesine müsaade etmeyeceğiz” dedi.
“DEVLETİMİZ TÜM İMKANLARINI SEFERBER EDİYOR”
“DEVLETİMİZ TÜM İMKANLARINI SEFERBER EDİYOR”
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, bir dizi ziyaret ve incelemeler için geldiği Muş´ta sanayici ve oda temsilcileriyle bir araya gelerek, "İstihdamı, üretimi var gücümüzle destekliyoruz. İş ve aş söz konusu olduğunda devletimiz tüm imkanlarını seferber ediyor, etmeye devam edecek" dedi.
ZAFERİN 104. YILDÖNÜMÜ KUTLANIYOR
ZAFERİN 104. YILDÖNÜMÜ KUTLANIYOR
Çanakkale Deniz Zaferi´nin 104. yıldönümü ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü, bugün Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de düzenlenen programla kutlanacak.
Muş Ovası Gazetesi
15.02.2019
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
İHALE İLANI
İHALE İLANI
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
İHALE İLANI
İHALE İLANI
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI 49´UNCU KOMANDO TUGAY KOMUTAN YARDIMCILIĞI
İHALE İLANI
İHALE İLANI
SAĞLIK BAKANLIĞI MUŞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
İHALE İLANI
İHALE İLANI
SAĞLIK BAKANLIĞI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
İHALE İLANI
İHALE İLANI
İHALE İLANI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI 49´UNCU KOMANDO TUGAY KOMUTAN YARDIMCILIĞI
İHALE İLANI
İHALE İLANI
İHALE İLANI SAĞLIK BAKANLIĞI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
İHALE İLANI
İHALE İLANI
ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI MUŞ E TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU
İHALE İLANI
İHALE İLANI
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ
SERİNOVA BELEDİYESİ
SERİNOVA BELEDİYESİ
SERİNOVA BELEDİYESİ
İHALE İLANI
İHALE İLANI
MUŞ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
İHALE İLANI
İHALE İLANI
AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ
İHALE İLANI
İHALE İLANI
İHALE İLANI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI 49´UNCU KOMANDO TUGAY KOMUTAN YARDIMCILIĞI
İHALE İLANI
İHALE İLANI
MUŞ İL ÖZEL İDARESİ
İHALE İLANI
İHALE İLANI
İHALE İLANI DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN
İHALE İLANI
İHALE İLANI
BAŞBAKANLIK AFET VE ACİL DURUM YÖNETİMİ BAŞKANLIĞI İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ
İHALE İLANI
İHALE İLANI
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI 49´UNCU KOMANDO TUGAY KOMUTAN YARDIMCILIĞI
İHALE İLANI
İHALE İLANI
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI
İHALE İLANI
İHALE İLANI
MUŞ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İHALE İLANI
İHALE İLANI
MUŞ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
MUŞ İL ÖZEL İDARESİ
MUŞ İL ÖZEL İDARESİ
MUŞ İL ÖZEL İDARESİ
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Muş için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:41 07:23 12:27 14:54 17:12 18:42
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Bu dünya çalışma yeridir. Ücret alınacak yer, ahirettir.

İMAM-I RABBANİ (R.A)
1394 Ulu? Bey`in do?umu
2006 Dünya Su Günü, Mart dokuzu so?u?u ve f?rt?nas?.